Triad Wars: Zapowiedź gry w przestępczym Hongkongu

23.09.2014 o godzinie 16:50 napisane przez Tomek Fabianowicz w NewsyGry do pobraniaAction

Triad Wars

Triad Wars

Przygotujcie się na wcielenie się w rolę naprawdę złego bohatera. Square Enix i United Front Games zapowiedziały wydanie kolejnego rozdziału historii rozpoczętej w Sleeping Dogs. W Triad Wars przeniesiecie się do Hongkongu, gdzie dogłębnie poznacie jego mroczną stronę.

Podczas gdy w Sleeping Dogs wcielaliście się w stróża prawa przenikającego do struktur mafii w Hongkongu, to w Triad Wars staniecie po przeciwnej stronie, tworząc swoje własne przestępcze królestwo - również w Hongkongu. Dodatkową atrakcją ma być to, że nowa gra w przeciwieństwie do swojej poprzedniczki ma rozgrywać się w otwartym wirtualnym świecie do którego będzie mógł dołączyć każdy chętny.
Pomimo tego, że wydanie Triad Wars zapowiadane na PC na początku 2015 roku, to już teraz możecie zapisywać się na oficjalnej stronie do zamkniętej bety. Jak tylko rozpoczną się beta testy będziemy mogli pewnie powiedzieć, czy gra będzie free-to-play, czy nie. Tymczasem możecie sami przekonać się jak będzie wyglądała zapowiadana gra.
Źródło: Oficjalna strona gry
Idź do strony gry Triad Wars
Gry do pobrania, Action, Azja
Triad Wars ZdjęciaTriad Wars Zdjęcia
Idź do strony gry
Typ:
Gry do pobrania
18latPolecamy:
od 18 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Triad Wars Tags
  • gry bez pobierania
  • triad wars
  • 3d
  • gra karciana
  • gry na przeglądarkę