Triad Wars: Walki pomiędzy gangami jednak free-to-play!

24.09.2014 o godzinie 11:39 napisane przez Tomek Fabianowicz w NewsyGry do pobraniaAction

Triad Wars

Triad Wars

Wczoraj pisaliśmy wam o zapowiedzianym przez Square Enix i United Front Games, Triad Wars, którego akcja rozgrywa się w przestępczym świecie Hongkongu. Dzisiaj mamy dla was kolejną porcję informacji i wygląda na to, że gra nie da się łatwo zaszufladkować do jednego gatunku wymykając się schematom.

Sleeping Dogs był dość przewrotnym i pełnym akcji RPG, w którym jako policjant przenikaliście do przestępczego świata i każdego dnia balansowaliście na cienkiej linii pomiędzy prawem i bezprawiem. Tymczasem w Triad Wars staniecie po przeciwnej stronie barykady budując swoje własne imperium przestępcze w Hongkongu. Pomimo tego, że gra będzie pełna akcji i rozgrywała się online, to nie będzie to typowy MMORPG. Twórcy gry wolą ją bardziej nazywać jako action strategy game, ponieważ mechanikę, którą znacie ze Sleeping Dogs mocno rozbudowali o elementy strategiczne i budowanie własnego podziemnego imperium. Ponadto rozgrywka ma przebiegać asynchronicznie, dzięki czemu spotkacie się raczej z wynikami pracy innych graczy niż bijąc się z nimi bezpośrednio.
Najważniejszą informacją, na jaką czekacie jest jednak to, że gra ma wyjść jako free-to-play, dając każdemu z was możliwość dołączenia do barwnego przestępczego świata Azji za darmo.

Our guiding principle is that you shouldn’t ever have to pay in order to enjoy the game.

Justin Bullard, producent

Celem twórców gry jest to, aby jak najwięcej użytkowników mogło poznać świat Triad Wars. I tak jak napisali na Reddicie, nie będziecie musieli wydawać żadnej kasy żeby cieszyć się z rozgrywki. Tak więc warto już teraz zapisać się do beta testów i czekać na możliwość sprawdzenia nowego tytułu.


Źródło: Reddit
Idź do strony gry Triad Wars
Gry do pobrania, Action, Azja
Triad Wars ZdjęciaTriad Wars Zdjęcia
Idź do strony gry
Typ:
Gry do pobrania
18latPolecamy:
od 18 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Triad Wars Tags
  • gry bez pobierania
  • triad wars
  • 3d
  • gra karciana
  • gry na przeglądarkę