Triad Wars: Rusza nowa Closed Beta

17.02.2015 o godzinie 09:55 napisane przez Agnieszka Hornstein w NewsyGry do pobraniaAction

Pamiętacie Top 10 najgorętszych zapowiedzi gier, jakie wytypowaliśmy na rok 2015? Wsród nich wymieniliśmy między innymi Triad Wars – należącą do wydawcy Square Enix grę akcji free-to-play, w której zagłębiacie się w świat chińskiej mafii. Tak się nieźle składa, że przeznaczona do pobrania na PC-ty gierka startuje właśnie z kolejną edycją closed bety.

Dostęp do kluczy

Jeżeli sprawdzaliście jak wygląda życie prawdziwego ganstera już w październiku 2014, to teraz już nic i nikt nie ośmieli się stanąć wam na drodze do najnowszej odsłony fazy beta. Nie potrzeba nowych kluczy. Kto już raz zaznał smaku brutalnego świata kryminalnych rozgrywek, może i teraz bez przeszkód zanurzyć się w grze i znowu odkrywać najbrudniejsze tajemnice mrocznej strony Hongkongu. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zagrania w Triad Wars, możecie spróbować szczęścia i zgłosić chęć testowania przez oficjalną stronę gry.

Umowa poufności dla testerów

Uwaga: w mafii długi język oznacza krótką karierę. W informującym o nowej edycji rozgrywek closed beta newsletterze, wydawca wyraźnie przypomina o umowie poufności, na którą zgadzają się automatycznie gracze przystępując do testów. Pamiętajcie: żadnych screenów, video, streamingu, a nawet opisów wrażeń na mediach społecznościowych. Ściśle tajne.


Źródło: Newsletter
Idź do strony gry Triad Wars
Gry do pobrania, Action, Azja
Triad Wars ZdjęciaTriad Wars Zdjęcia
Idź do strony gry
Typ:
Gry do pobrania
18latPolecamy:
od 18 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Triad Wars Tags
  • gry bez pobierania
  • triad wars
  • 3d
  • gra karciana
  • gry na przeglądarkę